top of page

91Lab представляє нову колекціюУкраїнський бренд 91Lab представив колекцію SS24, присвячену стародавній трипільській цивілізації та її символам.


Унікальне явище, яке з’явилось на території сучасної України близько 7 тисяч років тому, подарувало світовій культурі безліч артефактів: від розписаних червоною фарбою хат до гончарних виробів та тканого одягу. Язичницькі вірування трипільців залишили слід у вигляді сакральних знаків на предметах побуту, які досі вивчаються та інтерпретуються сучасними археологами.

За основу нової колекції команда 91Lab взяла образ Трипільської богині – символ родючості, жіночності та зв’язку з природою. Так на трикотажних речах з нової колекції з’явились графічні орнаменти, знайдені на культових статуетках “Трипільської Венери”. Ці мотиви передані у вигляді малюнку на футболці та сумці, а також за допомогою фактурних візерунків на сукнях та жакетах.  До колекції також увійшли лаконічні та комфортні топи, спідниці та штани вільного силуету. Кольорова гама колекції – молочний, світло-жовтий, бежевий та коричнево-шоколадний – підкреслює природну красу та зв’язок з землею.


Доповнюють колекцію срібні обереги – кулон та сережки у формі богині-матері.


Колекція «Трипільська богиня» – це не просто одяг, це маніфест жіночої сили та єднання з прадавніми коренями. Ми в 91Lab віримо, що втілення образів богині-матері в сучасному дизайні може стати джерелом натхнення та дати відчуття зв’язку з могутньою жіночою енергією, здатною творити та рятувати світ”, – розповідає про ідею колекції Тетяна Абрамова, засновниця бренду.

Comments


bottom of page