top of page

Оновлення ззовні — трансформація всередині: новий кампейн від 365 STUDIO
Простір свідомої краси 365 STUDIO представив відеокампейн, присвячений темі трансформації. Він стає точкою відліку для змін бренду і демонструє найближчі плани 365— зосередження на свідомій красі, ментальному стані клієнтів та відкриття в Києві нової найбільшої студії мережі.
З моменту заснування 365 STUDIO команда обрала для себе шлях свідомого підходу до кожного кроку роботи: від вибору етичних брендів до екологічних стосунків між собою. «Ми зробимо все, щоб ви виглядали прекрасно, проте можемо запропонувати вам більше», — один із прикладів сталого розвитку, який працює в 365. Наприклад, після початку повномасштабного вторгнення салон рухається до того, аби додавати до послуг додаткові інструменти, які направлені на покращення ментального здоровʼя гостей. Також мережа оголосила Амбасадоркою зі сталого розвитку 365 STUDIO Анастасію Дєєву — громадську діячку, а також менторку з жіночого лідерства та сталого розвитку.
Відкриття нового простору було лише питанням часу, адже 365 STUDIO завжди знали, що хочуть мати стійку місію та більш глобальні цілі, тому відкриття нової студії стало логічним їх продовженням і поштовхом для команди до усвідомлень та глибших трансформацій.«Зараз ми чітко розуміємо, що хочемо бути місцем безпеки під час будь-яких змін чи прийняття рішень; місцем, де кожен можете прийти перезавантажитися або просто відновити сили після ночі без сну. Бути комфортним простором для маленьких оновлень або великих трансформацій», — розповідає засновниця 365 STUDIO Ірина Попова.
Бренд починає новий розділ своєї історії з символічного для них кампейну: «Оновлення ззовні — трансформація всередині». Нам всім знайомий стан під час косметичних процедур: 40 хвилин чи кілька годин часу у місці власного спокою і думок — саме на цьому відчутті базується історія відео. На перший погляд, це звичайний день в салоні 365: дівчина в студії на паралельних послугах, прослуховує медитації. Насправді ж, вона має змогу зануритися у свої почуття, роблячи крок назустріч собі. В той самий час, другий герой відео проходить шлях своєї трансформації зсередини. Зелений колір у відео символізує гармонію, а синій — внутрішній спокій.
Кампейн окреслює глибше розуміння філософії та оновлену візію всієї команди, а також розкриває те відчуття, яке вони хочуть дарувати своїм клієнтам.


Над відео працював український продакшн arc1801 на чолі з режисеркою Наташею Івановою. Credits за посиланням.


Нова студія 365 STUDIO розташовуватиметься на Оболонському проспекті 26.


Соціальна місія бренду — допомога школі у с. Качали київської області. За півтора роки студія допомогла відремонтувати школу, цими днями у селищі відкриватимуть стадіон для школярів за ініціативи 365.

Comments


bottom of page