top of page

365 STUDIO про шлях до трансформацій та новий підхід до доглядуПростір краси 365 STUDIO обрав напрям свідомого підходу до роботи і послуг від моменту заснування студії. З початком повномасштабного вторгнення команда студії краси зосередилася на важливому – підтримці ментального стану гостей. Тому зараз основна місія 365 – у введенні нових процедур, формуванні трансформаційного досвіду для клієнтів та розвитку внутрішніх процесів. Команда ділиться досвідом змін та нововведеннями.


Стала краса та 365


Синонімом 365 за останній рік стало слово «трансформація»: студії покращуються, команда турбується про ментальний стан клієнтів, а керівництво – про ментальний стан працівників, при цьому стала модель бізнесу є ключовим моментом для подальшої діяльності 365. Бренд вважає за потрібне пам’ятати про навколишнє середовище та вже зараз робить певні кроки для турботи про природу і, відповідно, майбутнє.
365 вважають, що питання екологічного підходу в роботі не можна відкладати на кращі часи. Філософія команди є цілісною і сформульована так – без внутрішньої трансформації дарма чекати на зовнішні зміни. У студіях 365 обирають косметичні засоби, які відповідають вимогам сталого виробництва, правильно утилізують відходи і дотримуються екологічного спілкування з клієнтами.
Анастасія Дєєва, амбасадорка зі сталого розвитку 365, пояснює, що «величезна кількість факторів змушує передових представників індустрії краси по всьому світу замислюватись про вплив на довкілля і впроваджувати ефективні рішення для переходу до сталої моделі». Тому, як кажуть самі 365: «хто ми такі, щоб не розпочати рух в цю сторону вже зараз»?

Догляд за собою та покращення ментального стану


Баланс внутрішнього та зовнішнього, духу та тіла, думок та дій можливий лише за правильної та регулярної турботи про себе. Зараз надважливо усвідомити, що завжди на часі дбати про свій стан самостійно чи за допомогою фахівців. У 365 клієнтам пропонують додаткові інструменти, скеровані на покращення ментального стану. І приємно те, що запропоновані процедури нагадують — дбати про себе просто, тому кожен з цих інструментів можна легко повторити вдома. До них відносяться медитації, догляд за волоссям щіткою, SPA-догляд.
«Після початку вторгнення ми більше уваги приділяємо додатковим інструментам, які можна комбінувати з нашими звичними послугами. Як от медитації. Позитивні відгуки про медитації підтверджують необхідність таких кроків, особливо коли багато людей відчувають стрес та тиск в умовах війни», — ділиться Ірина Попова, засновниця 365.
Також, для відслідковування та підтримки морального стану у школі в Київській області, якій на постійній основі допомагає студія, запровадили спеціальну скриньку довіри — школярі можуть залишити лист чи записку про те, що турбує або чого не вистачає для особистої впевненості і залишити свій контакт. Команда салону намагатиметься допомогти вирішити кожне питання і впевнена, що взаємопідтримка зараз необхідна особливо».Соціальні проєкти та плани на майбутнє
Цих вихідних серце київської області, маленьке село Качали, заграло новими барвами. Адже тут завдяки спеціальному благодійному проєкту 365 у колаборації з Ілоною Родзіною, засновницею проєкту для дітей “Kukushka project” було побудовано новий стадіон для школярів. Команда 365 надає допомогу місцевій школі на постійній основі, зокрема, відновлюючи класні кімнати для учнів.
-Milk Bar, який передав солодощі, що тішили дітлахів і дорослих;

-Видавництво Небо подарувало дітям книги, щоб плекати їхню любов до читання;- БПШ поділились своїми неймовірними пончиками;

-Cabanchicom підготував одяг для 32 учнів місцевої школи;

-Bagland забезпечив дітей спортивними сумками, що пригодяться для тренувань;

-Vip Catering подбав про смачні закуски для гостей;

-YES подарував рюкзаки та канцелярію, що стане в нагоді у новому навчальному році.
Зараз 365 перебуває на етапі великих трансформацій: студія активно працює над удосконаленням внутрішніх процесів, а водночас готується до відкриття наймасштабнішої студії за історію мережі, що розташовуватиметься на Оболоні. У 365 прагнуть зробити салон простором відпочинку, не тільки коли вам потрібна б’юті-послуга, але й коли вам треба опинитися в місці сили та відчути себе «тут і зараз».


Для цього бренд продовжує розвиватися у напрямку сталості та щодня робить крок назустріч усвідомленості і кращій версії себе.
Comments


bottom of page