top of page

В Україні запустили портал із панорамами зруйнованих міст КиївщиниВ Україні запустили проєкт 360war.in.ua, де публікують панорами зруйнованих міст на Київщині. Наразі на сайті зібрано близько 57 знімків об’єктів з Ірпеня, Бучі та Гостомеля. Мета проєкту, ініціатором якого виступив засновник агенції Remarker Тарас Волянюк, — наочно показати наслідки російської воєнної агресії в Україні.


“Понад 10 мільйонів українців залишили свої домівки. Не усім із них зараз є куди повертатись. Цей проєкт показує, який вигляд мають українські міста через напад Росії — після звільнення з окупації, внаслідок обстрілів та авіаударів. Як затишні вулиці заповнились розтрощеними будівлями, спаленою технікою та похованнями загиблих. Україна воює за спокій та безпеку для своїх домівок. Ми ніколи не забудемо наших спалених вулиць, але ми повернемо у них мир та життя”, — говориться в офіційній заяві команди 360war.in.ua.


Автор знімків — фотограф Дмитро Малишев. Найближчим часом на порталі планують опублікувати фотографії з інших містечок Київської області та Чернігова.

bottom of page