top of page

Український бренд 044 GARDEN присвятив колекцію футболок рідному КиєвуКиїв – це вдома


І так буде завжди, де б ми не були. Український бренд 044 GARDEN об‘єднався зі співаком SAGE (точно чули його трек «Киев- это дома») та тату-майстром Марією Федорівною, щоб створити колаборацію з найтепліших почуттів до рідного міста, сповнених сумом і розлукою, але в той же час любов‘ю та впевненістю у нашому щасливому спільному майбутньом.


Принти звертають на себе увагу, бо чіпляють своїми сенсами. Київ - про кожного з нас. Це місто випробовувало нас, давало нам щасливі моменти і завжди чекає нас вдома. Футболки було розроблено разом з популярною тату-майстром Марією Федорівною, унікальний стиль якої можна побачити з першого погляду.


Футболки з нового дропу легко можна комбінувати з різними предметами гардеробу. На щодень поєднуйте футболку зі джинсами й кедами чи кросівками. У спекотні дні замініть джинси на шорти й додайте до образу панаму чи кепку. Щоб створити романтичний образ з футболкою 044 Garden, одягніть її зі світлим жакетом і легкою мідіспідницею.


Ці футболки ідеально пасують, як чоловікам, так і жінкам. А також можуть стати чудовим подарунком або сувеніром з рідного міста.


Слід зазначити, що частину коштів від прибутку бренд переводить у фонд київської блогерки Світлани Грівковської «TheGorod» для закупівлі амуніцій для ЗСУ.

Comments


bottom of page