top of page

Пятнадцятий благодійний захід «Твій вихід в світ» із фондом «Мамине серце»
Організатори благодійних заходів Катерина Кропива та Олена Ющенко роблять все можливе, щоб наголосити, що до війни неможливо звикнути! Ми маємо допомагати країні та захисникам, які щодня дарують нам ранки!


Благодійний концерт відбувся у чудовому місті — в атмосферному ресторані Boho Yosai. Дякуємо закладу за надання локації, обладнання та фуршету для наших гостей!
Концерт підтримали українські зірки: Павло Зібров, Інесса Грицаєнко — солітска гурту SESTRA, Yuliya Roznen, Поліна Дашкова, КРОПИВА, гурт Парадіз, Бажана, Софія Нерсесян, Гурт 2Tone, Dj Starkov.


Дякуємо постійним партнерам за те, що український бізнес не тільки працює, але й допомагає іншим! Дякуємо Vinos de la luz, Rentbaza, Fantasticyou, Avalon, Kropiva music!
Захід супроводжувався великим благодійним аукціоном із унікальними лотами від зірок, військових і політиків. Також на заході були представлені книжки Олексія Кучеренка Благодійний Фонд імені Кузьми Скрябіна «Люди, як кораблі», одну з книжок із підписом автора продали да 7000 гривень! Загалом, на заході вдалось зібрати майже 100 тисяч гривень, які будуть передані на потреби ЗСУ!


Ведучі заходу: Ірина Келлер, В‘ячеслав Матюхін, Костянтин Бігус.


Дякуємо кожному, хто не забуває донатити та наближає нашу країну до перемоги!

Фотографи заходу: Ігор Вейру, Поддубняк АндрійComments


bottom of page