top of page

Прем’єра: «Мрійники» від TVORCHI та The HARDKISS«Мрійники» — потужна колаба представників України на «Євробаченні-2023», українських гуртів TVORCHI та The HARDKISS. TVORCHI були учасниками, а фронтвумен The HARDKISS Юлія Саніна — ведучою цьогорічного пісенного конкурсу у Ліверпулі.


За словами артистів, ідея спільного треку з життєстверджувальною назвою «Мрійники» зародилася у них ще у 2021-му році та презентувати її вирішили тільки зараз — коли час відчайдушних мрійників настав. Коли об’єднуватися та мріяти є не просто бажанням кожного, а є необхідністю.
«Виклики нового божевільного світу подолають лише мрійники, — розповідають The HARDKISS та TVORCHI. — Як показує реальність, у нашому житті можливо все… Тим із нас, хто відчайдушно вірить у світле, сильним та сміливим випала доля об’єднатися та створювати нове майбутнє».


Відео зняла українська режисерка Ната Іванова. У кліпі на пісню розгортається історія чотирьох мандрівників-мрійників, яким вищі сили приготували виклик — об’єднатися, щоби знайти джерело сили.
Вже в перший день релізу пісня «Мрійники» потрапила до головного музичного чарту України та у YouTube-тренди, де невпинно росте у позиціях.


Дивись кліп TVORCHI x The HARDKISS «Мрійники»:
Comments


bottom of page