top of page

Новий кампейн Ельвіри Гасанової: магія нічного літнього саду
Українська дизайнерка Ельвіра Гасанова презентує кампейн колекції SS’24 "Нічний літній сад", що зачаровує своєю ніжністю. Кожна деталь цієї колекції, кожен шов та елемент покликаний підкреслити вигини жіночого тіла та зробити літо насиченим та яскравим. 


Фотосесія колекції була проведена саме у саду під покровом ночі, що надає знімкам особливої містичності та загадковості. Квітучий сад подарував ідеальну атмосферу для презентації цих образів.
Колекція "Нічний літній сад" складається з різноманітних елементів гардеробу. У ній представлені як вечірні, так і коктейльні сукні з шовку, тканини з камінням та з яскравим пір‘ям. Ці моделі підкреслюють жіночність і створюють сміливий образ. Елегантні та яскраві спідниці і топи можуть бути доповненням як до повсякденного, так і до вечірнього образу.  Вироби з костюмної тканини, що відрізняються чіткими лініями та бездоганним кроєм,  підходять для важливих зустрічей та офіційних подій, а комбінезони подарують легкість та комфорт. 
Основними матеріалами колекції стали пір‘я, шовк, костюмна тканина та тканина з камінням. Поєднання різних текстур та відтінків створює неповторний ефект, що захоплює з першого погляду.


Кожен елемент цієї колекції від Ельвіри Гасанової відображає її бачення сучасної моди — це сміливість, інновації та шана традиціям. "Нічний літній сад" - це ціла історія, що розповідається через тканини, форми та деталі.


Бренд GASANOVA, заснований Ельвірою Гасановою у 2013 році в Донецьку, є втіленням сміливості та креативності в українській моді. Бренд швидко здобув популярність завдяки своїм унікальним дизайнерським рішенням і використанню новітніх тканин та матеріалів.
Після початку війни бренд переїхав до Києва, де продовжує розвиватися та представляти свої колекції на Українському тижні моди. Одяг GASANOVA носять такі знаменитості, як Джіджі Хадід, Кортні Кардаш'ян і перша леді України Олена Зеленська. Бренд також активно підтримує різноманітність і створює одяг для жінок різних розмірів, в тому числі для плюс-сайз. 

Comments


bottom of page