top of page

Мінеральна вода для обличчя Evian BrumisateurBrumisateur — мінеральна вода для обличчя від відомого французького бренда Evian. Спрей підходить для жінок та чоловіків, використовується для зволоження та тонізації. Складається з натуральних компонентів, тому підходить для всіх типів шкіри, у тому числі для чутливої. При регулярному використанні підвищує еластичність та пружність шкіри, освіжає й дарує комфорт.


Brumisateur — це мінеральна вода родом з Альп, очищена і насичена різними мінеральними речовинами. У ній немає штучних добавок та алергенів, барвників та інших домішок. Кришталево чиста вода підходить для:

- зволоження;

- закріплення макіяжу;

- зняття подразнення після гоління;

- тонізації.
Жінки можуть використовувати спрей для освіження і закріплення макіяжу, а також як зволожувальний засіб в комплексі з кремом. Чоловіки можуть використовувати засіб для пом'якшення шкіри після гоління, для зняття подразнення та запалення. Вода також підходить і для дітей, делікатно доглядає за ніжною дитячою шкірою. Використовувати його можна при будь-яких умовах, в тому числі для охолодження опіків і ран.


Спрей в зручному й легкому флаконі можна використовувати вдома та на роботі, на вулиці та в транспорті. Засіб легко розпорошується при натисканні на кнопку та покриває обличчя дрібними крапельками, які відразу ж освіжають. Перешкоджає сухості, якщо ви перебуваєте в приміщенні з кондиціонером або обігрівачем. Може використовуватися для видалення залишків макіяжу і очищення перед нанесенням крему. Знімає втому та відчуття стягнення в будь-який час доби.


Користуючись водою Brumisateur, ви завжди будете почувати себе комфортно та свіжо. Косметика Evian — це просте рішення для свіжості всіх типів шкіри!Comments


bottom of page