top of page

Катерина Осадча разом із українським брендом One by One презентують нову колекціюКольори нашого прапору неможливо роз’єднати, так і ми не можемо існувати без наших рідних та близьких.
Відома телеведуча Катерина Осадча з перших днів війни створила телеграм-бот «Пошук зниклих» та разом з великою волонтерською командою допомагає українцям у пошуку зниклих родичів. «Я без тебе як жовтий без синього, я без тебе як синій без жовтого». Місія пошуку зниклих людей під час військових дій – це той найважливіший сенс, який закладено в колекцію.
Офіційний мерч проекту – речі, створені креативною командою One by One та Катериною Осадчою, які наповнені сенсом, та стануть нетривіальною складовою патріотичного гардеробу. Ошатні сорочки та сукні із льону представлені із вишивкою по коміру та традиційними зав’язками китицями спереду, а широкі рукава оздоблені орнаментом, в якому за допомогою діджитал конструктора закодовані слова - головне гасло проекту Пошук зниклих: «Я без тебе як синій без жовтого. Я без тебе як жовтий без синього». Тож, безсумнівно, цей візерунок колекції є оберегом, в якому закладені найважливіші для кожної людини сенси.
Ще один принт колекції – художнє поєднання символів надії та пошуків. Птаха, що летить, квіти та гілки дерев, зображені у жовтому та блакитному кольорах – прикрашають лляну сорочку, а також футболку та хустку. Базові літні топи та футболки у цій колекції залишили свою простоту, але в той же час отримали цікаву етно-стилізацію у вигляді невеличкої вишивки тон в тон. Базова біла футболка, яка сама по собі довершить будь-який образ, поєднується з шовковою хусткою та перетворюється на незвичний і яскравий елемент гардеробу.

Commenti


bottom of page