top of page

Картина з Відня та символ Коня - Яна Руснак долучилась до аукціону для ремонту бомбосховищ Охматдиту




Кожного дня ми боремося за нашу країну та її незалежність! 

Допомагаємо один одному та мріємо про мирне небо. Ми знаємо, що у єдності та підтримці полягає сила нашого народу.



Днями Благодійний фонд «Мистецька ініціатива», засновником якої є Ігор Корж, провів благодійний аукціон, в межах якого, були представлені рідкісні лоти в єдиних екземплярах. Разом із коштами від проданих квитків та донатами була зібрана необхідна сума для реконструкції бомбосховища НДСЛ Охматдиту, яка вже розпочалась.




Найбільш вражаючий та зворушливий лот - малюнок від маленького пацієнта лікарні Охматдиту. Саме цей лот був представленим першим і відразу відшукав свого власника.



Лот від маленьких пацієнтів лікарні



Також серед лотів були представлені рідкісне видання «Кобзар» 1939 року, боксерські рукавички Олександра Усика, гітара з автографом Гаріка Кричевського, український прапор з автографом Валерія Залужного, прикраси від ювелірного дому «Лабортас».



Рідкісне видання "Кобзаря" 1939 року та гітара з автографом від співака Гаріка Кричевського



Художниця Яна Руснак, яка через свою творчість вміло та переконливо передає та відображує емоції, відчуття та стан кожного українця, створила картину виключно для аукціону – зображення образу коня трикутниками. Кінь виступає як уособлення перемоги, сили і миру, він динамічно мчить серед глибинних вод, які передають нескінченну могутність.



Картина Яни Руснак " У Ритмі"



Також на благодійному аукціоні була пресдтавлена ще одна картина Яни Руснак "Образ скрізь Золото", яка до цього була вже представленоа у Відні, в музеї Гюстава Клімта.



Картина Яни Руснак "Образ скрізь Золото"



«Кожного дня гинуть українські діти. Безумовно, не таким дитинство має бути. Та хоча б тепер у малечі будуть комфортні умови, аби сховатися від ракет та уламків та зберегти своє життя», – коментує свою участь Яна Руснак.




Павло Барбул



Максим Багрєєв



Ведучий Дмитро Попов та засновник Благодійного фонду "Мистецька Ініціатива" Ігор Корж



Благодійний виступ Гаріка Кричевського



Марія Яременко та Павло Барбул







Comments


bottom of page