top of page

В Дніпрі відкривається перший магазин українського бʼюті бренду Sister’s Aroma9 лютого, вже під час війни, перший магазин українського бʼюті бренду Sister’s Aroma відкрився у центрі Львова по вулиці Галицька, 3 біля Площі Ринок, а вже 22 липня офіційно стартує робота простору у центрі міста-героя Дніпро.


Звуки сирен і масовані бомбування не зупинили команду бренду в рішенні розвивати українській бренд в Україні і відкривати нові стильні простори, аби якісна продукція доглядовоі косметики, бʼюті продукціі, парфумів та аксесуарів для дому була доступною. Як і у всьому, що стосується продуктової лінійки бренду, команді і її власницям Юлії і Дарині Бурковськім, важливо, аби і простори бутиків відповідали високій якості продукції і іх стильному вигляду. Залучивши до співробітництва українську дизайн-студію на проспекті Яворницкого, 46 SA відкривають стильний і зручний простір, де можна приємно провести час з 10:00 до 21:00, спробувати всі новинки і бестселери компанії, обрати подарунок для себе і для дорогих людей.
«В серпні українському бренду, який ми створили в Україні для українців, і який ми мріємо зробити популярним у всьому світі, виповнюється 5 років. Незважаючи на воєнний стан і складну економічну ситуацію, ми продовжуємо концентрувати всі свої сили на розвитку компанії, аби мати можливість більше допомагати, сплачувати більше податків і надавати ще більше робочих місць. Ми пишаємося якістю нашої продукції і тим, як стильно вона виглядає, такіж високі вимоги у нас і до просторів, де представлена наша продукція. Вийшло дуже гарно, це треба побачити особисто. І нам приємно, що ми стали першим українським бʼюті брендом, що відкриває власні моно-простори», - кажуть засновниці бренду Sister’s Aroma.
Нагадаємо, що з першого дня війни, вже півтора року, украінський бренд Sister’s Aroma щомісячно виділяє кошти на допомогу і потреби в Україні, - “Фонду Маша», United24, «Фонду Сергія Притули», а також окремим ротам ЗСУ. Попередній переказ у червні 2023 року було направлено у фонд UAnimals на порятунок тварин у Херсонській області, а останній переказ у липні БФ «Марш Жінок» на закупівлю тактичного взуття для жінок-військових. За весь період ми перерахували на благодійність близько 5,8 мільйонів гривень.

Comments


bottom of page